Ons Team

Overzicht medewerkers van GBI van Beijeren

Directie

Wilbert Werther
Afdeling Directie
tel. 0172-438 039
wilbert@gbivanbeijeren.nl

Rob van Gils
Afdeling Directie
tel. 0172-438 039
rob@gbivanbeijeren.nl

Patrick Möllers
Afdeling Directie
tel. 0172-438 039
patrick@gbivanbeijeren.nl


Verkoop Buitendienst

Jan Peter de Vreede
Afdeling Verkoop buitendienst
Relatiebeheer
tel. 06-24843320
janpeter@gbivanbeijeren.nl


Telefonische Verkoop

Ferry Meijer
Afdeling Verkoop
tel. 0172-438 039
ferry@gbivanbeijeren.nl

Michel van der Steeg
Afdeling Verkoop
tel. 0172-438 039
michel@gbivanbeijeren.nl

Verkoop Balie

Martin Wolswijk
Afdeling Balie
Baliemedewerker
tel. 0172-438 039
martin@gbivanbeijeren.nl

Michiel de Kruijff
Afdeling Balie
Baliemedewerker
tel. 0172-438 039
michiel@gbivanbeijeren.nl

Jack Touw
Afdeling Balie
Baliemedewerker
tel. 0172-438 039
jack@gbivanbeijeren.nl

Klaas Verrips
Afdeling Balie
Baliemedewerker
tel. 0172-438 039
klaas@gbivanbeijeren.nl

Kleding Drukkerij 

Suzan van der Pouw Kraan
Afdeling Kleding
Drukkerij Kleding
tel. 0172-438 039
suzan@gbivanbeijeren.nl


Technische Dienst

Frank Kraan
Afdeling Technische dienst
tel. 0172-438 039
frank@gbivanbeijeren.nl

Sander de Jong
Afdeling Technische dienst
tel. 0172-438 039
sander@gbivanbeijeren.nl


Montage / Service

Paul van Gils
Afdeling Montage / Service
tel. 0172-438 039
paul@gbivanbeijeren.nl


Inkoop

Fred van der Hoek
Afdeling Inkoop
Inkoper
tel. 0172-438 039
fred@gbivanbeijeren.nl



Maureen Werther
Afdeling Inkoop
Assistant Inkoop
tel. 0172-438 039
maureen@gbivanbeijeren.nl

Orderbevestigingen:
orderbevestiging@gbivanbeijeren.nl

Administratie

Marjolein Kremer
Afdeling Administratie
Administratie
tel. 0172-438 039
marjolein@gbivanbeijeren.nl

Jeanette Overbeek
Afdeling Administratie
Personeelszaken  
tel. 0172-438 039
jeanette@gbivanbeijeren.nl

Expeditie / Logistiek

Edwin Zirkzee
Afdeling expeditie
Medewerker expeditie
tel. 0172-438 039
edwin@gbivanbeijeren.nl

Ronnie van Elst
Afdeling logistiek
Medewerker Logistiek  
tel. 0172-438 039
ronnie@gbivanbeijeren.nl

Daan van Klaveren
Afdeling Logistiek
Chauffeur / bezorger
tel. 0172-438 039
daan@gbivanbeijeren.nl

Martijn de Vries
Afdeling Expeditie / Logistiek
Medewerker Expeditie / Logistiek  
tel. 0172-438 039
martijn@gbivanbeijeren.nl

Mauro van der Horn
Afdeling Expeditie / Logistiek
Medewerker Expeditie / Logistiek  BBL
tel. 0172-438 039
mauro@gbivanbeijeren.nl